Soccer

19:00 soccer FC Akhmat Grozny - FK Sochi
17:45 soccer Cherno More Varna - Botev Plovdiv
19:50 soccer Gomel - Bate Borisov
20:00 soccer Pirin Blagoevgrad - Beroe Stara Zagora
19:00 soccer SønderjyskE - FC Nordsjælland
17:50 soccer Dinamo Brest - Neman Grodno
20:00 soccer Villa Española - CS Cerrito
19:00 soccer IFK Göteborg - IFK Norrköping
19:00 soccer GIF Sundsvall - IK Brage
18:00 soccer Lechia Gdańsk - Wisła Płock
19:00 soccer IK Sirius FK - Örebro SK
17:30 soccer ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe - Mioveni
17:00 soccer Ararat Yerevan - FC Noah
19:50 soccer Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino
19:50 soccer Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino
20:00 soccer Villa Española - CS Cerrito
19:00 soccer Jönköpings Södra IF - IFK Värnamo
18:00 soccer FK Kauno Zalgiris - Sūduva Marijampolė
19:50 soccer Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino
19:00 soccer GIF Sundsvall - IK Brage
17:45 soccer Cherno More Varna - Botev Plovdiv
17:00 soccer Ararat Yerevan - FC Noah
19:50 soccer Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino
19:00 soccer FC Akhmat Grozny - FK Sochi
19:00 soccer AIK - Halmstads BK
19:00 soccer Jönköpings Södra IF - IFK Värnamo
19:00 soccer GIF Sundsvall - IK Brage
19:00 soccer IFK Göteborg - IFK Norrköping
19:00 soccer SønderjyskE - FC Nordsjælland
19:00 soccer SønderjyskE - FC Nordsjælland
17:50 soccer Dinamo Brest - Neman Grodno
19:00 soccer AIK - Halmstads BK
19:00 soccer GIF Sundsvall - IK Brage
17:50 soccer Dinamo Brest - Neman Grodno
19:00 soccer Jönköpings Södra IF - IFK Värnamo
17:45 soccer Cherno More Varna - Botev Plovdiv
17:30 soccer ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe - Mioveni
19:00 soccer Jönköpings Södra IF - IFK Värnamo
20:00 soccer Pirin Blagoevgrad - Beroe Stara Zagora
18:00 soccer Lechia Gdańsk - Wisła Płock
19:50 soccer Gomel - Bate Borisov
17:50 soccer Dinamo Brest - Neman Grodno
17:50 soccer Dinamo Brest - Neman Grodno
19:00 soccer AIK - Halmstads BK
17:30 soccer ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe - Mioveni
19:00 soccer IFK Göteborg - IFK Norrköping
19:00 soccer FC Akhmat Grozny - FK Sochi
18:00 soccer Lechia Gdańsk - Wisła Płock
19:50 soccer Gomel - Bate Borisov
17:30 soccer FC Inter Turku - FC Honka
19:00 soccer SønderjyskE - FC Nordsjælland
19:00 soccer GIF Sundsvall - IK Brage
19:00 soccer IK Sirius FK - Örebro SK
19:00 soccer IK Sirius FK - Örebro SK
19:00 soccer FC Akhmat Grozny - FK Sochi
19:00 soccer Jönköpings Södra IF - IFK Värnamo
19:00 soccer IFK Göteborg - IFK Norrköping
19:50 soccer Gomel - Bate Borisov
19:50 soccer Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino
19:00 soccer IFK Göteborg - IFK Norrköping
19:00 soccer IK Sirius FK - Örebro SK
17:50 soccer Dinamo Brest - Neman Grodno
17:30 soccer FC Inter Turku - FC Honka
20:00 soccer Pirin Blagoevgrad - Beroe Stara Zagora
19:00 soccer IFK Göteborg - IFK Norrköping
20:00 soccer HFX Wanderers - Atletico Ottawa
19:00 soccer SønderjyskE - FC Nordsjælland
20:00 soccer Villa Española - CS Cerrito
17:30 soccer ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe - Mioveni
20:00 soccer HFX Wanderers - Atletico Ottawa
20:00 soccer HFX Wanderers - Atletico Ottawa
20:00 soccer Pirin Blagoevgrad - Beroe Stara Zagora
20:00 soccer Villa Española - CS Cerrito
18:00 soccer Lechia Gdańsk - Wisła Płock
18:00 soccer FK Kauno Zalgiris - Sūduva Marijampolė
19:00 soccer IK Sirius FK - Örebro SK
19:00 soccer AIK - Halmstads BK
19:00 soccer FC Akhmat Grozny - FK Sochi
20:00 soccer HFX Wanderers - Atletico Ottawa
20:00 soccer Villa Española - CS Cerrito
17:45 soccer Cherno More Varna - Botev Plovdiv
19:50 soccer Gomel - Bate Borisov
19:00 soccer AIK - Halmstads BK
18:00 soccer Lechia Gdańsk - Wisła Płock